Akyollar Tarım Teknolojileri, uluslararası düzeyde tarımsal üretime katkı sağlamak için endüstriyel kalitede makineler üretmektedir.

HAKKIMIZDA 

KURUMSAL

Emek ve özverinin
tüm makinelerimizde
kaliteli işçilikle bir araya geldiği,
yüksek kaliteli ot toplama makineleri
ve ot dağıtma makineleri üretmekteyiz.

Akyollar Makine, Aydın’ın Köşk ilçesinde 1986 yılında traktör tamirciliği ve tornacılıkla çalışma serüvenine başlamıştır.

2000’li yıllarda tarım endüstrisinin ivme kazanmasıyla birlikte, sektörün ihtiyacını karşılamaya yönelik üretimler yaparak, hasat sonrası makinelerinde hatrı sayılır bir yer edinmiştir.

Akyollar Tarım Teknolojileri, Ege Bölgesi’nin yanı sıra Güneydoğu, İç Anadolu ve Marmara başta olmak üzere Türkiye’nin birçok bölgesinenin tarım makinesi ihtiyacını karşılamaktadır.

Balya yükleme makinesi, ot toplama makinesi, şanzımanlı ot toplama tırmığı, ot dağıtma ve çilek fide kazma makinesi üretiminde Aydın ve Ege Bölgesi’nde kendini ispatlayan Akyollar Tarım Teknolojileri, bugün Köşk Sanayi Sitesi’ndeki 1500 metrekarelik işletmesinden Türkiye’nin birçok iline tarım makinesi üretmektedir.

Akyollar Tarım Teknolojileri, onlu büyük boy ot toplama makinesi, balya yükleme makinesi, ot dağıtma makinesi, şanzımanlı ot toplama makinesi, çilek fide kazma makinesi ve balya makinesi yedek parçaları olarak firma bünyesinde altı ana kalem olmak üzere bir çok makine imalatı yapılarak tarım endüstrisine katkıda bulunulmaktadır.

Türkiye’nin farklı illerinde 10 bayi ile çiftçilerin hizmetine kaliteli makineler sunarak tarım sektöründe yer edinen firma, başarısının altında kaliteden ödün vermemenin verdiği güveni vurgulamaktadır.

Doğru misyon, doğru adım

Tarım makineleri üretiminde sektörel yenilikler ve makine sanayisinin firmamızdaki temel unsurları:

İleri Mekanik
Entegrasyon
Otomasyon
Güvenli Veri
Yazılım
Yenilenebilir Enerji
Kaliteli İmalat
1500​m² 10 7 12
Fabrika Bölge Bayi Fuar Temsilci

Güçlü Adımlar 
Büyük Başarılar 
Ölçülebilir Değerler 

AKYOLLAR E-KATALOG